cieslak-naukajazdy.pl

prawo jazdy praktyka

prawo jazdy praktyka

Bóg postawił bezwarunkową miłość w sercu Ozeasza o prostytutce, Gomera i powiedział mu, aby ją poślubić. W Ozeasza 3: 1, Bóg powiedział do Ozeasza: „Kocham ją, jak Pan miłuje Izraelitów”. Ozeasza wziął Gomer do swojego domu i dał jej wszystko, co miał. Był szalony nad nią. Ale jej stare sposoby i życie będzie zwabić ją z powrotem na ulice i ramionach innych mężczyzn. Jednak to nie powstrzymało Ozeasza znalezienie swoją kobietę i dostosowanie jej do domu. To, jak bardzo ją kocha.

prawo jazdy praktyka

Czy wiesz, że relacje między Jezusem i Kościołem jest nasz model małżeństwa? Biblia mówi, że „my” jesteśmy oblubienicą Chrystusa. U Marka 02:20 Jezus określa siebie jako oblubieńca. A z powodu swojej miłości do nas, on zszedł swój tron ??w niebie, żył na ziemi przez około 30 lat, gdzie został wyśmiany i odrzucony, a następnie zmarli gwałtownie na krzyżu, aby przywrócić nasz stosunek do Boga, abyśmy mogli żyć wiecznie z Nim. Objawienia 19: 7-9 i 21: 1-2 mówi o ostatecznym ślub, który odbędzie się. Powiedziano nam, że podczas drugiego przyjścia Chrystusa, oficjalna ceremonia ślubna rozpocznie i wieczne zjednoczenie Chrystusa i jego narzeczona (us) staną się rzeczywistością.

prawo jazdy praktyka

Dobrze jak ja nadal przygotować prezentację Pan przemówił do mojego ducha i powiedział, że jeśli człowiek nie jest tak szalony i oddany do ciebie jak Chrystus jest do kościoła i Bóg do synów Izraela, to nie jest twój narzeczony, ale najemnik, fałszywy. Łał! Myśmy umiłowali Boga, ponieważ On pierwszy nas umiłował. Jesteśmy kochać człowieka w naszym życiu, ponieważ „on” pierwszy nas umiłował, nie dlatego, że manipulowany, zmuszany, uwieść, a nawet grozi mu ożenić się z nami. Jako kobiety jesteśmy za odbiorniki, nie Nacinacze. Bóg stworzył człowieka, do wyboru, do prowadzenia, a nas kochać, a nie na odwrót. Efezjan 5:25 mówi ludziom miłować swoje żony, bo i Chrystus umiłował Kościół.
Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge