cieslak-naukajazdy.pl

prawo jazdy c cena

prawo jazdy c cena

Umieść na emeryturę – Very Nice – Franklin Kentucky

Patrząc na bardzo miłe miejsce na emeryturę? W stanie Kentucky, na granicy południowej, jest miasteczko Franklin. Franklin jest także Hrabstwo Simpson, w County Seat. Znajduje się on tuż przy Interstate Highway 65, około 45 mil na północ od Nashville, Tennessee.http://dotsplanet.pl/tag-produktu/posciel-140×200/ Franklin jest również na krajowej liście Top 50 na Najlepszy Mały Południowej Miast i wiem, dlaczego.

Widzisz, ja i moja rodzina mieszkała w Franklin, Kentucky na około sześć i pół roku i okazało się, że jednym z bardzo najpiękniejszych miejsc jakie kiedykolwiek żyły. W rzeczywistości, jedna z moich córek i jej rodzina nadal tam mieszka, a ona powiedziała mi wiele razy, że nie będzie żyć nigdzie indziej. Ludzie w Franklin jest bardzo przyjazny i wychodzą z siebie, aby pomóc sobie nawzajem. Do małego miasteczka, Franklin ma prawie każdego stylowego dużego miasta, bez tych wszystkich zbrodni, przemocy i zatorów.

To miasto jest zbudowany wokół pięknym starym stylu miasto kwadrat z sądu okręgowego w centrum i szerokiej Verity unikalnych specjalistycznych sklepów dookoła. W sklepach specjalistycznych są doskonałym miejscem do przeglądania, aby znaleźć te specjalne przedmioty, których nie wiedziałeś, co potrzebne.

Franklin jest w zasadzie małe miasteczko rolnicze z populacją około 8400 (stan z 2010 roku spisu powszechnego) i około 17300 dla grupadetektywistyczna.pl/kontakt całego Simpson County. Ich główne uprawy to kukurydza, soja i Burley.

Franklin ma swój własny szpital z dobrze wyposażonych pokoi awaryjnych. Jeśli jesteś w potrzebie bardziej specjalistycznej opieki, Bowling Green znajduje się zaledwie 30 minut do północy i Nashville zaledwie 60 minut na południe, do każdego specjalisty i służby sobie wyobrazić.

Pogoda tutaj jest najlepszy ze wszystkich pór roku; Lata sięgać w niskiej do połowy lat 90.
Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge