cieslak-naukajazdy.pl

prawo jazdy a1 cena

prawo jazdy a1 cena

Palenie papierosów przez państwie

Są jeszcze na tym świecie ludzie palenia. Wydaje się, że nowa generacja palaczy jest tutaj gotowy do zastąpienia starszego pokolenia, które umiera się na choroby układu krążenia i oddechowego. Obecnie 20,6% dymu populacji Stanów Zjednoczonych, od 2009 roku zgodnie z Centers for Disease Control. Jest to ważna informacja, ponieważ pomaga nam zrozumieć, co leżało przed nami wyzwania. Statystyki, dane demograficzne i inne czynniki związane z używaniem tytoniu są niezbędne, jak iść do opracowania kompleksowej polityki kontroli tytoniu.

Wiele słyszy kontroli używania tytoniu i rozpocząć zadanie szkolenia żeglarskie gdynia strach zaopatrywaniem. Nasi ojcowie założyciele byli bardzo agresywni w projektowaniu rząd, który będzie zwracać uwagę na dobro obywatela. Oczywiście, zdrowie swoich obywateli, będą uważane za rolę dla rządu. Jednakże istnieją segmenty, które czują, że nie jest rolą rządu jest mandat opieki zdrowotnej, a nawet promowanie zdrowego stylu życia. Och, oni są szczęśliwi słysząc o zainteresowaniu prezydenta w coraz dzieci Ameryki do ćwiczeń, ale nie dotykaj ich alkohol, papierosy lub ubezpieczenia.

Ale niezależnie od tego, po której stronie nawy znajduje się na siebie, wszyscy możemy się zgodzić, że palenie jest szkodliwe dla Ciebie. W rzeczywistości, wszyscy powinniśmy być w stanie się zgodzić, że bierne palenie (SHS) jest złe dla ciebie, jak również. Powrót na początku 1980 roku, 88% dla niepalących Amerykanów byli narażeni na SHS. Obecnie liczba została zmniejszona o 40%. Jednakże dzieci w wieku 3-11 lat są narażone na SHS w ilości 54%. W wyniku tego, że cierpi na dolegliwości dróg oddechowych, takie jak kaszel i świszczący oddech. Chociaż mamy obniżyć stopę ekspozycji o ponad połowę w ciągu ostatnich 30 lat, każdy poziom narażenia SHS należy uznać niebezpieczne.

Artykuł dzięki: renmak.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge