cieslak-naukajazdy.pl

prawo jazdy oznaczenia

prawo jazdy oznaczenia

Komunikowanie się z rodzicami Aging – Czasami to naprawdę nie wszystko o mnie!

projektowanie logotypu

Jakiś czas temu byłem wychowany problem z moim lekarzem i byłem zaskoczony, kiedy stał się bardzo defensywne. Jego reakcja była o tym, jak mój problem dotknął go. W związku z tym problem nie został uznany jako objaw czegoś poważnego aż dostał znacznie gorsze. Ponadto, ze względu na wymianę, byłem niechętny, aby wywołać inne rzeczy, bo bałam się tego, co może być jego reakcja. Idę do innego lekarza teraz, oczywiście, ale myślę o tym często, gdy pracuję z moich klientów coachingu pokoleniowej.

Na przykład, córka zadzwoniła do mnie niedawno, bo musiała się jej ojca, aby zatrzymać jazdy. Powiedziała mi, że myślał o rozmowie z nim wcześniej, ale bała się, jak rozmowa może iść. Martwiła się, jak to sprawić by poczuła się mówi mu coś wiedziała, że ??nie chce słuchać, a szczególnie obawiają się, że może on się na nią zły i nie chcą z nią rozmawiać o niczym. W rezultacie, nie powiedziała nic, a teraz jego jazda była poważnym problemem.

prawo jazdy oznaczenia

Podobnie jak w przypadku lekarza, to jest całkiem normalne dla ludzi, niezależnie od wieku i okoliczności, aby spojrzeć na świat z perspektywy, jak to wpływa na ich życie osobiste, takie jak sposób choroba współpracownik jest zamiar zrobić mój obciążenia pracą cięższe albo jak pociąg wykolejenie ma wpływ na moje dojazdy.

Jednak, jak również z lekarzem, jeśli jest to „o mnie”, nie będą mieli okazję usłyszeć, co mówi druga osoba. Co gorsza, to może po prostu przestać mówić wszystko razem. Poważny kiedy to lekarz i potencjalnie poważne, gdy jest to rozmowa ty i twój rodzic starzenia trzeba mieć.

Jak mój klient i ja pracowaliśmy razem, pomogłem jej spojrzeć na sytuację z punktu ojca widzenia i nawet scenariusza rozmowy, aby upewnić się, że idą dobrze. Ku jej zaskoczeniu, okazało się, że jej ojciec był zaniepokojony jego jazdy też, ale był niespokojny o tym, jak rozmowa będzie go mieć wpływ! Obawiał się, że może denerwować i po prostu wziąć samochód z dala i pozostawić go na mieliźnie w domu – więc nie rozmawiać z nią, albo!

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge