cieslak-naukajazdy.pl

prawo jazdy historia

prawo jazdy historia

Był samotny rybak schowany w końcu północno-zachodniej części jeziora, więc wędrował w dół w ten sposób i nawiązałem rozmowę. Co ciekawe, ten pan był Marc Laynes, ekspert rybacki rzeki od Chilliwack, który specjalizuje się w Sturgeon / Steelhead i połowów łososia na rzece Fraser (bcsturgeon.com). Uważam, że to interesujące, że osoba, która ma ogromną rybę na jego progu zajęłoby trochę czasu w dół w odległym miejscu jak to.

Układ był dla mnie poderwać Dano w środku nocy w „Princeton, BC”. Miał zamiar podjąć czerwonych oczu z Vancouver i miałem zamiar iść do miasta o 3 nad ranem, podnieś go i sprowadzić go z powrotem do jezior na kilka dni łowienia. Plan ten poszedł na marne, kiedy usłyszałem go tasowanie wokół mojej kabinie o 2:30 rano jak niedźwiedź, bo postanowili podjechać na własną rękę. Nie trzeba dodawać, że http://shinysyl.com/ boi żywemu farsz ze mnie.

prawo jazdy historia

Po połowu kilka zzz’S, łowiliśmy rano w piątek jezioro, łowienie ryb tylko jeden na końcu mojej linii. Zrobiliśmy jednak nadrobić prawie wszystko z późniejszych relacji, kariery i pracy, hokej, umów, zbliżających się Igrzysk Olimpijskich oraz w sprawach rodzinnych. Z braku snu, że oboje doświadczyliśmy w nocy, nie było poważne zapotrzebowanie na połowie popołudniową drzemkę.

Po przebudzeniu i przekąskę do jedzenia, pojechaliśmy nad jezioro do niedzieli i zrobił rundę bez większego działania. Na wieczór, sobota Lake określone oczekiwania i znowu tylko jeden ryby do łodzi. Mimo że było sporo ludzi w obozie byliśmy sami, kiedy udaliśmy się zarówno w sobotę i niedzielę Lake. Izolacja jezior pozwala Ci stosunkowo spokojny czas w dowolnym momencie. Weź w prawdopodobieństwie przyrody oglądania wielu gatunków jak orły, nury, jelenie, niedźwiedzie i łosie, jeziora tipi są naprawdę cel pustyni. Przedstawiamy żadnego z tych gatunków dzikich zwierząt wędrujących przez tereny campingowych lub przeglądania wokół jezior jest wyraźna możliwość.

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge