cieslak-naukajazdy.pl

prawo jazdy Czechy

prawo jazdy Czechy w lipcu i sierpniu; a następnie w październiku i listopadzie przychodzi upadku z wszystkich żywych żółtych, czerwonych i brązowych kolorach wszędzie. Tutejsi Zimy są wspaniałe, sięgające do niskich 30s i 20s wysokich całej styczniu i lutym z reguły nie więcej niż stopa śniegu przez cały sezon. Potem przychodzi wiosna, z prysznicami kwietnia i maja wszystkich kwiatów, które są szczególnie piękne z ich jasne kolory całego kraju stronie.samochody dostawcze wynajem warszawa W tym samym czasie ptaki wyrwać się w piosence, aby rozjaśnić swój dzień i podnieść na duchu. To jest, gdy chcesz znaleźć spokojne miejsce do oglądania i słuchania, jak przyroda budzi się do życia wokół ciebie.

Franklin ma szeroki Verity atrakcji w okolicach pola karnego. Jednym z nich jest Goodnight Memorial Library. Został zbudowany w 1937 roku i obecnie mieści się w nim tysiące książek oraz książek audio, wideo, muzyka, dostęp do internetu i książki, które można pobrać. Za biblioteki jest Dobranoc Auditorium gdzie szkoły w okolicy i inne organizacje umieścić na spektakli i przedstawień. Jest coś, co dzieje się w Audytorium Goodnight prawie nigdy tygodni w roku.

Na trzeci weekend września, jest Festiwal na Rynku. Przez ponad 40 lat, ten zabytkowy bloku plac wokół budynku sądu, z pięknym otoczeniu parku, ożywa Stare samochody, żywność, koncerty, ręcznie robione Sztuki i Rzemiosła, żywność, kołdry, dziecięce pieluszki i zabawki, żywność, obrazy, Fotografia, żywność, do obróbki drewna i wiele, wiele więcej. Jeśli jesteś w lub po prostu cieszyć się, starych samochodów, to jest raz w roku wydarzeniem, że nie chcesz przegapić. Będziesz miał taki wspaniały czas z innych znaczących, swojej rodziny i / lub znajomych. Tylko nie zapomnij zabrać ze sobą aparat fotograficzny.

Istnieje tak wiele rzeczy dzieje się w Franklin; Wyścigi konne i Mustang Mania zarówno w Kentucky Downs, dwóch wielkich pól golfowych, trzy muzea historyczne, muzyczne festiwale, koncerty, parady i nawet od lat 50.Drive-In-Theatre, otwartych w okresie letnim. Istnieją trzy parki miejskie, z których jeden służy do rocznego Easter-Egg Hunt, gry Little League Baseball i nawet Rodeo dni z prawdziwego żywego Rodeo, zniszczenie Darby Auto Races oraz Country Fair z wszystkimi przejażdżki rozrywki i jedzenie. A jeśli lubisz jeść na zewnątrz, jest tam bardzo duży wybór międzynarodowych restauracji w mieście. Dlaczego mają nawet Super Walmart i Home Depot na południowym krańcu miasta. Czy ktoś może chcieć więcej?

prawo jazdy Czechy

Tak, miasto Franklin jest wspaniałym miejscem do życia, a nawet lepszym miejscem na emeryturę. Moja żona i ja będziemy na emeryturę w innym kilka lat i planujemy cofając się Franklin. Mam nadzieję, że się tam zobaczymy.

Mam nadzieję, że ta informacja była przyjemna i pomocna.

Dziękuję Ci

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge