cieslak-naukajazdy.pl

prawo jazdy automat

prawo jazdy automat

Więc dzisiaj, przyjrzymy się, które państwa mają najwyższe i najniższe stawki częstości palenia. Czy wiesz, gdzie szeregi stanu? Można zgadywać? Część z tego, co napędza te wskaźniki rozpowszechnienia są wykształcenie, stan cenowa minimalna papierosów, stanowe podatki akcyzowe i lobby tytoniowego. Zanim przyjrzymy niektóre z tych państw, w których będzie można oszacować Karolina Północna zajmuje? Co z Arizony? Oczywiście, od razu możemy wykształconych domysły. Członkowskie o niższych podatków akcyzowych i minimalnych cen będą miały wyższy wskaźnik używania tytoniu. Zjednoczone z droższymi papierosy będą miały niższe stawki zużycia. To wszystko oprócz kontroli tytoniu i jest narzędziem niedoceniana w walce o poprawę zdrowia naszych gmin i miast. Większość ludzi czuje te zasady są naruszenia na ich prawa do kontynuowania szczęścia. Podczas gdy inni widzą w nich niezbędne, aby pomóc ludziom rzucić palenie. W rezultacie poprawia naszej gospodarki i naszego modelu opieki zdrowotnej.

W porządku, tutaj jest częściowa lista państw i ich częstości palenia podanymi w procentach.

Top 3 Spożywanie członkowskim

1. West Virginia 25,6%

2. Kentucky 25,6

prawo jazdy automat

3. Oklahoma 25,5

Dół 5 Spożywanie członkowskim

1. Utah 9,8%

2. California 12,9

prawo jazdy automat

3. Washington 14,9

Jako całość, ogólny wskaźnik palenia pozostaje statyczne w ciągu ostatniej dekady. Naprawdę musimy słowo się i pracować, aby pomóc ludziom rzucić palenie. Obecnie ogólna śmiertelność z powodu raka płuc wynosi 50%. Rozważmy teraz, że 90% wszystkich nowotworów płuc spowodowane są przez palenie. Wyobraź sobie, co ogólny wpływ na zdrowie byłoby gdybyśmy zmniejszał częstość palenia w USA od 20 do 10%. Ile żyć chcemy uratować?

Pełną rankingu wszystkich 50 stanach, odwiedź naszą stronę internetową rzucania palenia w stopsmokinghelper.org.Tam znajdą Państwo również informacje naukowe na ograniczniku korzyści palenia, pełną listę wszystkich aparatów rzucić palenie dostępnych na rynku, a więcej informacji upoważniają lub swoich bliskich, jak zaprzestanie palenia staje się rzeczywistością. Istnieje nawet uzależnienie od nikotyny quizu można podjąć, które mogą pomóc projektowanie automatyki w wyborze najlepszej metody rzucić palenie.

Nasz rzucić palenie informacje blog zapewnia cotygodniowe aktualizacje literatura na temat badań klinicznych skierowanych do zaprzestania palenia.

Tim Frymyer, licencjonowany terapeuta oddechowy, poświęcona jest pomaganie ludziom dowiedzieć się, jak rzucić palenie poprzez wzmocnienie pozycji i dostępu.

Artykuł dzięki: http://torby.pro/oferta/torby-papierowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge