cieslak-naukajazdy.pl

prawo jazdy motorower

prawo jazdy motorower

Ale jestem tu, by powiedzieć, że wciąż tęsknię za Tobą, a część mnie pilnie potrzebuje twojej ojcowskiej miłości, siłę i porady. Nie czuję się kompletna bez ciebie. Dzień Ojca jest naprawdę trudne. Życzę nam być normalną rodziną. O, jak marzyłam dni kiedy idziesz przez drzwi i powiedzieć hej syn, jak było dzisiaj w szkole? Ból nieobecności jest piekący ból; tak jakby jestem w ogniu. Wasza obecność teraz byłby niczym prysznicem, który gasi płomienie i zatrzymuje ból.

Tato, gdzie jesteś? Chcę wam powiedzieć, że jestem teraz swojego syna. Żałuję, że haluksy nie mówi ci, kiedy miałem szansę, aby to zrobić. Chcę poinformować, że cię kocham i że robię dobrze; Bóg naprawdę pobłogosławił mnie. Mam rodzinę własną rękę teraz. Mam wielki żonę, nazwa córka Hannah i syna. Nazywa się Andrew, nazwałem go po tobie. Kiedy wołać jego imię Jestem również wołają na ciebie.

Chciałbym, żebyś tu był; Potrzebuję Cię bardziej niż kiedykolwiek wiem. Lata bez ciebie było zimno i ciemno, a ja potrzebuję twojej ciepło i światło, aby utrzymać mnie przy życiu. Moje oczy są tęsknota, aby zobaczyć swoją twarz. Moje uszy są zamknięte, bo nie słychać głosu. Musisz przyjść i pobudzać moją duszę. Musisz być moim ojcem, a ja chcę być twoim synem.

prawo jazdy motorower

Można przyjść i odwiedzić mnie znowu tata, tak jak wtedy gdy miałem 10 lat? Będę czekać na ciebie tuż przy schodach mojej starej szkole. Będę siedział, aż dojdziesz.

Jest 03:00 porządku tato?

prawo jazdy motorower

Dla wszystkich tych, które czytasz, mam szczerą nadzieję, że pamiętacie, że wpływ ma ogromny wpływ na ludzi wokół ciebie. Ojcom mówię proszę utrzymanie samodyscypliny i nie pozwól nałogów kradzieży godności. Twoi synowie, córki, żony i trzeba, aby być silny przed pokusami życia. Bądź na baczności i nie zawieść swoich obowiązków jako lider, ojciec, i tata. Bądź wojownikiem i opiekuna do czego drogie.Synowie i córki, trochę czasu, aby porozmawiać ze swoim tatą i niech wie, że kochasz i opieki nad nim głęboko. Zrób to dziś, bo można dostać tylko jedną szansę na to; sprawiają, że jest dobry.

Steven Gomez – zasady przywództwa i coachingu – Zapewnienie zachętę dla tych, którzy chcą prowadzić z pasją i celem.

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge