cieslak-naukajazdy.pl

prawo jazdy duplikat

prawo jazdy duplikat

Ojciec i syn połowów podróży – warto poświęcić czas

Nie ma nic zupełnie jak „Ojciec i syn rybackiego” podróż do zamykania luki całego pokolenia. Jest to tradycja rodzinna, która została podzielił się ze mną jako młodzieniec z moim tatą. Cykl kontynuowany jak już mieli to samo doświadczenie z moich synów. W „Kamloops jezior area” dostarczyły nam całe życie możliwość uszczelnienia obligacji psycholog Białystok w naszej rodzinie.

Dostałem mój „dzień przebywania Ojca” tydzień na początku tego roku, kiedy mój najstarszy syn Dano był w stanie dołączyć do mnie w „Teepee Lakes” koło Bankiera, w samym sercu BC Południowej Wewnętrznych. Dano, już blisko 30 lat, zaczął połowów ze mną już w wieku trzech lat, kiedy po raz pierwszy przeniósł się do Kamloops. Nasz pierwszy wyjazd razem było popołudnie wiosna „Campbell Lake”, dnia lód odpadł. To on uzależniony największą rybę dnia (i prawdopodobnie największe pstrągi, że nigdy nie złapał … do dziś) na płastugi gdy siedział między moimi nogami, a ja wiosłował. Okazało się, że 4 lbs i kiedy trzymałem ją obok niego, było prawie tak długo, jak on.

prawo jazdy duplikat

W „tipi Jeziora” składają się z 3 małych jeziorach, piątek, sobota i niedziela Lakes. Jeziora uzyskując feisty, zazwyczaj obfity pstrąga tęczowego, że czasami przekroczy dwa funty. Przyjechałem w sklepie społeczności w Bankiera w środę rano o drogę do naszego domku w piątek Lake. Byliśmy w rustykalnym dzienniku, kabina jeden pokój, który może pomieścić 4 podkłady. Miał również stół i zupełnie nowa hermetycznego piec do ogrzewania.

Przyjechałem na kempingu, gdzie znalazłem moją kabinę w krótkim czasie i zaczęła rozładunek furgonetkę. Wkrótce zostałem powitany przez dwóch młodych mężczyzn, Zach Kees, którzy dzielili jakieś info rybackiej ze mną i pokazał mi łódkę, że mogę użyć piątek Lake. Po rozładunku mojego vana i szykując moja narzędzi połowowych, reszta po południu i wczesnym wieczorem wydano rybackiego piątek Lake.
Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge