cieslak-naukajazdy.pl

prawo jazdy dla niepelnosprawnych

prawo jazdy dla niepelnosprawnych

Chwileczkę … nie mówię podkreślić? Tak. Macnair otworzył mi oczy na tej koncepcji. Widzisz, to jest w kwocie linii, którą aerialize w dokonaniu obsady. Zastanów się przez chwilę, że podczas gdy ty i ja teraz wiem wagi w ziarnach dla pierwszych 30-feet naszej linii, nie znamy masę pozostałą, która zazwyczaj obejmuje resztę głowy, jego tylnej stożka, a uruchomiona linia … Ciekawa myśl? To powinno być, bo za każde dziesięć do piętnastu stóp dodamy do początkowej 30 wisi w powietrzu, skutecznie dodać inną grubość linii do obciążenia przenoszonego przez pręt. Powiedział inny sposób: linia 5-weight staje równowartość 6-wagi, gdy 40-feet linii są aerialized, 7-waga z 60 do 65 stóp w uzdrawianie praniczne powietrzu, itp W pewnym momencie, oczywiście, nasz pręt 5-weight spowoduje przeciążenie w wyniku obu zwiniętym gipsie lub gorzej, złamanym prętem. Potem, jak Doug powiedzieliby starożytni bogowie rybackie będą się śmiać.

OK, więc co to pojęcie podwładnego pręt 7wt muchy mają z małym strumieniem pręta? Dużo … to samo dotyczy koncepcji, ale w odwrotnej kolejności. Powiedzmy, że używasz pręt 3wt linią 3wt na małym strumieniem. Większość twoich odlewów będą mniej niż 15 lub 20 stóp. Zabierz lidera i masz tylko około 10 stóp lub tak linię lotnego aerialized. Dobrze, że nie wystarczy grubość linii, aby umożliwić pręt wykonać zgodnie z projektem. Tak więc, w tym przypadku, jego czyni mistrza, ponieważ do overline wędkę. Dziesięć stóp linii 4wt może dać tyle aerialized wagę, aby umożliwić pręt lepsze wyniki, a tym samym poprawić swój odlew. Więc o tym myśleć. Możesz overline nowego pręta w zależności od tego jak daleko myślisz będziesz odlewania.

Wniosek

OK … nie masz. Teraz mają przejechałem każdy możliwy aspekt wybranie najlepszego pręt Creek? Chyba nie … ale wiesz wystarczająco dużo informacji, aby pomóc w wyborze najlepszego kij do konkretnych zastosowań.Myślę, że teraz sobie sprawę, że żaden pojedynczy pręt zrobi.

Artykuł dzięki: http://www.4events.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge